Дякуємо, ваше повідомлене прийняте

Наші менеджери опрацюють його
і зв'яжуться з вами якнайшвидше.
18 вересня 2015
Компанія Bosch та мережа Бош Авто Сервіс стали партнерами фестивалю Crazzzy Days

  • Bosch - «учасник» музично-спортивного фестивалю Crazzzy Days
  • Більше 80 автомобілів стали клієнтами спеціальної Зони технічної допомоги та пункту Експрес-діагностики, що були організовані Бош Авто Сервісами «Автопланета» та «Центр Херсон»
  • Величезний акумулятор Bosch забезпечив енергією телефони та планшети більше 3000 гостей фестивалю
  • Технології Bosch – якість, довіра та інновації

 

Компанія Bosch стала партнером молодіжного музично-спортивного фестивалю Crazzzy Days (Лазурне, Херсонська область). Фестиваль проходив шість днів, протягом яких гості на березі Чорного моря мали можливість навчитися новим видам спорту: проводилися майстер-класи з вейкбордингу, кайтсерфінгу, слеклайну, баланс-борду, скімборду, групові тренування з TRX та йоги. Увечері на гостей чекала насичена музична програма з хедлайнерами Іваном Дорном, Бумбоксом, ONUKA та The Maneken.

 

Компанія Bosch забезпечила електронні девайси всіх гостей та учасників фестивалю зарядом енергії від гігантського акумулятора Bosch S4, спеціально встановленого у пляжному містечку. Також, завдяки мережі Бош Авто Сервіс, всі бажаючі могли провести експрес-діагностику свого автомобіля.

 

Автосервіс світового рівня Bosch за будь-яких умов

Для автомобілістів, котрі приїхали на фестиваль спорту та музики Crazzzy Days, херсонські Бош Авто Сервіси «Автопланета» і «Центр Херсон» організували спеціальну Зону технічної допомоги. Кваліфіковані фахівці провели безкоштовну експрес-діагностику електроніки автомобілів. Завдяки майстрам-приймальникам, діагностам і менеджерам автосервісів «Автопланета» та «Центр Херсон» гості фестивалю також змогли перевірити стан світлових приладів, звукових сигналів своїх автомобілів і стан системи енергопостачання (стартер, генератор, АКБ). За час роботи зони, клієнтами пункту експрес-діагностики стало більше 80 транспортних засобів.

 

«Бош Авто Сервіс – це найкраще технічне обслуговування для автомобіля. Незалежно від географічної локації, пори року або умов, де надається сервіс, - автовласник може бути впевнений, що його автомобіль буде обслужений за найвищими стандартами автосервісу - стандартами Bosch, - говорить Дмитро Іванов, генеральний директор холдингу «Автопланета», (м.Херсон). - Наша Зона техдопомоги на пляжі Чорного моря - зайвий тому доказ. Навіть у таких «похідних» умовах команди Бош Авто Сервіс «Автопланета» та «Центр Херсон» змогли якісно і точно провести діагностику електроніки автомобілів».

 

Акумулятор Bosch на берегу Чорного моря: енергія для всіх!

Крім того, на території фестивалю компанія Bosch, провідний виробник автомобільних компонентів, встановила величезний акумулятор. Висота «велетня» склала - 1,2 м, загальна площа близько 12 кв. м, а вага - 65 кг. З його допомогою гості, учасники, спортсмени та зірки Crazzzy Days могли не хвилюватися за зарядку своїх електронних девайсів (телефони, планшети, плеєри). За час музично-спортивного фестивалю «послугами» акумулятора Bosch для зарядки своїх мобільних телефонів і планшетів скористалися понад 3000 гостей.