Дякуємо, ваше повідомлене прийняте

Наші менеджери опрацюють його
і зв'яжуться з вами якнайшвидше.
09 грудня 2015
 Безпека із гальмівними системами Bosch. Колісні циліндри барабанних гальмівних систем

  • Разом із барабанними системами відповідні колісні гальмівні циліндри встановлені на задній вісі понад 40% сучасних автомобілів
  • Найбільш поширені несправності – закисання, теча гальмівної рідини, корозія
  • При порушенні цілісності ущільнювачів чи слідах підтікання гальмівної рідини гальмівні циліндри підлягають заміні
  • Надійний партнер для обслуговування гальмівної системи – мережа СТО Бош Авто Сервіс
  • Набори Bosch Kit Pro та Bosch Kit Super Pro містять усі компоненти барабанних гальм, які підлягають заміні, включно із колісними циліндрами

http://www.bosch.ua/media/ua/press_release_images/Br_Reparatur_Trommelbremse14_nt_1970.jpg?width=800&height=800

 

http://www.bosch.ua/media/ua/press_release_images/Bosch_Kit_Pro.jpg?width=800&height=600

Колісні гальмівні циліндри встановлені всередині кожного колеса. При натисканні на гальмівну педаль рідина із головного гальмівного циліндра перетікає у порожнини колісних циліндрів та передає тиск на поршні. Їх конструкція, відповідно, відрізняється для дискових і барабанних гальмівних систем. На відміну від дискових механізмів, у яких гальмівні циліндри інтегровані у суппорт, у барабанних системах вони є окремими елементами конструкції. У випадку дискових гальм ці поршні змушують колодки стискати зовні гальмівний диск. У барабанних гальмівних системах колісні циліндри розпирають колодки, які знаходяться всередині барабану.


У такій системі на кожному колесі може бути один або два колісних циліндра, які розсувають гальмівні колодки та притискають їх до внутрішньої поверхні барабану при натисканні на педаль гальм. Барабанна система із двома циліндрами називається дуплексною.

 

Запорука гарного функціонування усіх компонентів гальмівної системи – періодична заміна гальмівної рідини. По-перше, вона гігроскопічна, тобто вбирає у себе вологу. Від цього знижується температура кипіння, і при сильному нагріванні рідина може перетворитися на пару. На відміну від рідини, пара стискається і не передає потрібний тиск колісним циліндрам. По-друге, гальмівна рідина працює як змазка у головному та робочому циліндрах, і вимиває продукти тертя – дрібний металевий пил. Від абразивного зношення та зовнішнього впливу першими страждають ґумові манжети (циліндр починає підтікати), згодом з'являються пошкодження корпусу циліндра, а потім швидко поширюється корозія. Таким чином, якщо рідину не змінювати, це призведе до виходу гальмівних циліндрів з ладу. Для більшості сучасних машин термін заміни гальмівної рідини зазвичай складає не більше двох років.Ще одна проблема, безпосередньо пов’язана із попередньою, – так зване «закисання» поршня у колісних циліндрах. При корозії чи потраплянні сторонніх матеріалів у циліндр поршень може в ньому застрягти. Їздити на автомобілі, із яким таке сталося, не можна, оскільки його гальма повністю або частково не працюють. В такому разі необхідна заміна циліндрів. Швидко виявити несправність допоможуть гальмівні стенди, розташовані на великих СТО.


Замінювати колісні циліндри новими потрібно і тоді, коли порушена цілісність ущільнювачів або спостерігаються сліди підтікання гальмівної рідини. Барабанні гальмівні колодки та циліндри мають приблизно однаковий термін служби. Тому рекомендується їх одночасна заміна. Як правило, це значно вигідніше, аніж два послідовних звернення до сервісу поспіль.


Знову ж таки, при заміні колісних циліндрів доцільно замінювати гальмівну рідину, оскільки у будь-якому разі знадобиться прокачка гідравлічної гальмівної системи – при заміні циліндра у контур невідворотно потрапляє повітря.


Під час демонтажу циліндрів та від'єднанні від них гальмівних трубок чи шлангів потрібна акуратність та уважна робота спеціаліста, оскільки при пошкоджені трубки чи шлангу вони також вимагатимуть заміни.


Щоби уникнути помилок при заміні гальмівних циліндрів та додаткових позапланових витрат, компанія Bosch рекомендує проводити обслуговування гальмівної системи на станціях СТО Бош Авто Сервіс, які мають навчений персонал та необхідне устаткування для кваліфікованого ремонту. Окрім того, обираючи продукцію для заміни, слід довіряти лише якісним виробникам.


Колісні циліндри Bosch виготовляться із чавуну або алюмінію. Ретельний добір сировини та суворі допуски гарантують тривалий термін служби, а ущільнювальні та протипилові манжети із високоякісних матеріалів забезпечують ідеальне функціонування та повну герметичність циліндра, що запобігає потраплянню всередину бруду, повітря та вологи.


Окрім того, для ремонту барабанних гальмівних систем компанія Bosch пропонує комплекти Kit Pro та Kit Super Pro, які містять у собі набір потрібних компонентів.


Kit Pro включає всі необхідні компоненти системи для заміни (набір колісних гальмівних циліндрів на одну вісь, комплект гальмівних колодок, монтажні комплектуючі та стяжні пружини), а Kit Super Pro на додачу до цього містить регулятор та постачається у передзібраному вигляді. Це дозволяє значно швидше та легше замінювати деталі гальмівної системи. До того ж, знижується ймовірність помилок при проведенні ремонту автомобіля. Комплекти підходять для ремонту 95% автомобілів.