Дякуємо, ваше повідомлене прийняте

Наші менеджери опрацюють його
і зв'яжуться з вами якнайшвидше.
26 квітня 2016
 Bosch запускає кампанію з популяризації активних систем безпеки

  • Bosch підвищує рівень обізнаності щодо ESP®
  • З 2016 року в Росії ESP® стало обов’язковим
  • Bosch оснащує автомобілі Lada системами курсової стабілізації

 

Понад 30 років Bosch розробляє системи активної безпеки, які суттєво сприяють зниженню кількості ДТП. Як один із лідерів світового автомобілебудування компанія Bosch вкладає значні кошти у наукові дослідження і розробки, спрямовані на те, щоб зробити дорожній рух безпечнішим, чистим і економічним. Компанія Bosch підтримує різні ініціативи, спрямовані на поліпшення безпеки на дорогах і рятують людські життя. Для популяризації систем активної безпеки, які знижують аварійність на дорогах, таких як система електронної стабілізації ESP®, Bosch запускає інформаційну сторінку http://bosch-esp.ru. На новому он-лайн ресурсі можна отримати детальну інформацію про переваги системи, її особливості, а також записатися на тест-драйв автомобілів, обладнаних системою ESP®


Система ESP® значно знижує кількість ДТП із фатальним наслідками і травмами. Такий висновок зроблено на основі численних міжнародних досліджень, проведених провідними автовиробниками і органами нагляду за безпекою на дорогах для оцінки ефективності ESP®. Основними проблемами автомобілів без ESP® є втрата стабільності при різкому повороті, а також занесення. Водночас машини, оснащені технологію, залишаються стійкими. За статистикою понад 40% смертельних ДТП пов’язані саме з неконтрольованим занесенням автомобіля. Дослідження показали, що система ESP® може запобігати до 80% таких випадків, миттєво реагуючи на будь-які зміни в поведінці автомобіля й надійно забезпечуючи його курсову стабілізацію.


Кількість автомобілів, обладнаних системою ESP®, неухильно зростає. З 2016 року в Росії стало обов’язковим оснащення легкових автомобілів системами електронної стабілізації. В цьому напрямку компанія Bosch тісно співпрацює з російським виробником АвтоВАЗ, поставляючи системи ESP® для автомобілів Lada.