Дякуємо, ваше повідомлене прийняте

Наші менеджери опрацюють його
і зв'яжуться з вами якнайшвидше.
26 квітня 2016
 Навігація з використанням нового стандарту передачі даних (NDS). Навігація 3.0: компанія Bosch пропонує тривимірну візуалізацію маршруту

  • 3D-модуль системи навігації накладає тривимірні об’єкти на карту маршруту
  • Високоякісне об’ємне зображення також доступне в режимі офлайн
  • Рівень деталізації дисплею налаштовується виходячи із продуктивності та оперативної пам’яті бортового комп’ютера
  • У майбутньому стане доступна візуалізація оперативної інформації, наприклад щодо небезпечних ділянок дороги та цін на паливо

 

Компанія Bosch робить дисплей навігаційної системи більш привабливим і функціональним. Об'ємні будівлі полегшують орієнтування на місцевості; інтегровані у мапу супутникові фото, а також візуалізація перепаду висот рельєфу надають зображенню фотореалістичний вигляд. Це стало можливим завдяки передовому навігаційному програмному забезпеченню Bosch, яке використовує дані, що відповідають стандартам Navigation Data Standard (NDS) і перетворює їх на об’ємну мапу за допомогою 3D-модуля. На відміну від інших подібних продуктів, навігаційні системи Bosch можуть працювати в офлайн режимі, а при підключенні до Інтернету карта доповнюється оперативною інформацією. Наприклад, у майбутньому можна буде дізнатися, яка погода очікується за маршрутом поїздки, або яка вартість палива на автозаправках.


3D-модуль високої продуктивності підтримує масштабування

Ключовим компонентом нового навігаційного програмного забезпечення Bosch є 3D-модуль системи, що базується на інструменті 3D-візуалізації OpenSceneGraph. Він накладає об’ємні елементи (наприклад, будівлі) на додатковий шар зображення, а також може зробити об’єкти прозорими, щоб водій бачив весь маршрут руху, якщо він проходить за будівлями. До того ж, можна легко змінити масштаб карти, переходячи від зображення найдрібніших деталей до карти всього світу. Використовуючи топографічні дані NDS, програмне забезпечення відображає різницю висот місцевості. Можна навіть нахилити карту у напрямку до горизонту, таким чином збільшуючи площу зображення маршруту. Крім того, нове програмне забезпечення підтримує функцію 3D artMap, яка округлює краї будівель і надає їм вигляду малюнка аквареллю.

Взаємодія з системою здійснюється за вибором водія: за допомогою голосового введення, функцією мультитач або методом розпізнавання рукописного тексту. Завдяки 3D-модулю навігаційної системи можна одночасно відображати різні частини карти на різних екранах, наприклад на дисплеях центральної консолі та панелі приладів. Рівень деталізації дисплея налаштовується в залежності від параметрів продуктивності та оперативної пам’яті бортового комп’ютера, а навігаційне програмне забезпечення - відповідно до вимог конкретного автовиробника. Оновлення системи здійснюються за допомогою USB-носія або смартфону.


Оперативна інформація від системи Connected Horizon – це не тільки відомості про затори

Сьогодні щільність руху відображається на карті практично в режимі реального часу. При підключенні інформаційно-розважальної системи до Інтернету в недалекому майбутньому можна буде вивести на дисплей більше даних. Наприклад, система Bosch Connected Horizon надає доступ до хмарного сервісу, де зберігається інформація про ситуацію на дорозі. 3D-модуль навігаційної системи дозволяє візуалізувати ці дані, зафарбовуючи ділянки карти із несприятливими погодними умовами (злива, ожеледиця) різними кольорами. У таких випадках можна зробити запит альтернативного маршруту, для цього достатньо окреслити пальцем коло на екрані навкруги тієї зони, через яку системі потрібно прокласти маршрут. Для певних регіонів США, які часто потерпають від торнадо, необхідною функцією є інформація про актуальну температуру повітря і прогнозований напрямок руху штормового вітру. Крім того, в електромобілях система використовує кольоровий прозорий верхній шар зображення для відображення рівня заряду акумулятора.

Стандарт навігаційних даних (NDS) був спільно розроблений автовиробниками, постачальниками автомобільних запчастин і постачальниками карт. Стандартизований формат дозволяє легко обмінюватися картографічними даними. Стандартизація зменшує кількість способів передачі даних і спрощує процес оновлення карт. Додаткова інформація - за посиланням: http://www.nds-association.org.