Дякуємо, ваше повідомлене прийняте

Наші менеджери опрацюють його
і зв'яжуться з вами якнайшвидше.
25 травня 2020
Чим небезпечна їзда «на червоній лампочці»?

Ситуація, коли на приладовій панелі авто починає світитися індикатор низького рівня пального, знайома кожному автомобілісту. Але якщо одні одразу вирушають на заправку, то для інших пересування «на лампочці» перетворюється у звичку. До чого це може призвести?

- Від хронічно низького рівня пального в баку найбільше страждає паливний насос. Коли бензину або солярки замало, замість них насос починає захоплювати повітря і працювати в буквальному сенсі на знос.

- Засмічення паливних фільтрів - ще одна можлива проблема. Частинки сміття і бруду неминуче потрапляють у бензобак разом з пальним, з часом накопичуються та утворюють осад на дні баку. Якщо пального замало, питома вага осаду в бензині або дизелі зростає, а це створює додаткове навантаження на паливний фільтр.

- І головна загроза - утворення конденсату та накопичення води в баку. Це може позначитися на потужності двигуна та навіть призвести до його поломки.

Саме тому не варто ризикувати й тримати автомобіль на "голодній дієті". А якщо вам все-таки необхідно замінити паливний насос - варто звернутися до фахівців за кваліфікованою допомогою в Бош Авто Сервіс!