Дякуємо, ваше повідомлене прийняте

Наші менеджери опрацюють його
і зв'яжуться з вами якнайшвидше.

Головне наше завдання – комплексне рішення обслуговування та ремонту Вашого автомобіля. Для цього, окрім високотехнологічної ремонтної бази, ми пропонуємо для Вас якісні запчастини, масла та витратні матеріали. У нас Ви можете придбати оригінальні запчастини від ОЕМ-виробника таких компаній як Mercedes, BMW, Toyota та VAG. Але майте на увазі, що ОЕМ-виробники більшу частину запчастин самі не виготовляють, а закуповують їх в BOSCH, LEMFORDER, TEXTAR, TRW та інших компаніях. Тому дуже часто переплата відбувається тільки за упаковку даної запчастини. Наші менеджери підберуть для Вас запчастини  за ціною набагато нижчою від ОЕМ.  Більше того, являючись BOSCH CAR SERVICE та SACHS SERVICE, ми підтримуємо гарантію на запчастини даних брендів та являємося їхнім гарантійним сервісом.

Ми впевнені в якості роботи компаній, запчастини яких Вам пропонуємо:

  • BOSCH — один з найбільших постачальників на конвеєр деталей гальмівних систем, генераторів та стартерів, елементів бензинового та дизельного впорскування, систем запалення, фільтрів, поліклинових пасів та ременів ГРМ, освітлення та склоочисників парковочних систем тощо.
  • LEMFORDER — постачальник на конвеєр елементів підвіски, елементів рульових систем, опор двигуна та трансмісії тощо.
  • SACHS — постачальник на конвеєр пружин, амортизаторів, гідромуфт  тощо.
  • TRW — постачальник на конвеєр елементів підвіски, рульових систем тощо.
  • ARAL — постачальник високоякісних моторних масел, які мають допуски до використання всіх автовиробників, здатні витримувати екстремальні умови експлуатації навіть попри збільшення інтервалів заміни.
  • KUFATEC — німецька компанія, яка розробляє рішення для оснащення Вашої автівки мультимедійними пристроями, телефонією, системами комфорту тощо. При цьому зберігається всі заводські функції керування даними системами. Ці рішення допомагають отримати бажані опції до Вашого автомобіля за ціною значно нижчою від пропозицій ОЕМ-виробника.
  • MONTBLANC — ведучий світовий виробник багажних систем і аксесуарів для автомобілів. Кредо компаніі — висока якість та зручність для користувачів. У Mont Blanc великий багатолітній досвід співпраці з відомими автомобільними виробниками Audi, Honda, Ford, Opel, Saab, Rover, Skoda, Suzuki, Subaru, Toyota и VW.